سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
انجمن علمی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
ویژه ها

فرم هوشمند عضویت در انجمن علمی

شرکت در برنامه های انجمن علمی منوط به عضویت رسمی در انجمن ازطریق تکمیل فرم بالا و واریز حق عضویت سالانه است.

شماره حساب 1400152493 نزد بانک تجارت، شماره کارت 9843 - 7089 - 8310 - 5859 با سلام

با اطلاع می رساند به لطف خدا دومین کارگاه بسکتبال 3 نفره با استقبال خوب همکاران با کیفیت نسبتا خوبی برگزار گردید و انشالله زمینه ساز توسعه بسکتبال در مدارس نواحی و استان خواهد شد.

ادامه خبر ...

با احترام به اطلاع میرساند، دومیت کارگاه بسکتبال 3x3 جهت توانمند سازی معلمان تربیت بدنی عضو انجمن علمی استان و کارشناسان تربیت بدنی مناطق 15 گانه برای توسعه و پیشرفت رشته مهیج بسکتبال در آموزشگاه های استان، روز پنجشنبه 4 آبان برگزار می شود. 

ادامه خبر ...

با سلام،

برای مشاهده گزارش عملکرد انجمن علمی دبیران تربیت بدنی استان در سال تحصیلی 96 - 95 روی لینک زیر کلیک فرمایید.

گزارش عملکرد انجمن تربیت بدنی

ادامه خبر ...

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: کارگاه آموزشی حقوق ورزشی در مدارس به مدت 12 ساعت با پیگیری و برنامه ریزی انجمن علمی معلمان تربیت بدنی در آموزشگاه سماء اراک برگزار شد.

« مهدی دمنه » افزود: در این کارگاه آموزشی که با حضور 70 نفر از معلمان تربیت بدنی عضو این انجمن در استان مرکزی، برگزار شد، حاضرین با اصول کلی حقوق و حقوق ورزشی و مسئولیت های حقوقی دبیران تربیت بدنی زیر نظر « کوروش مردانی» مدرس این دوره آشنا شدند.

وی بیان داشت: در حاشیه این کارگاه آموزشی انتخابات شورای اجرایی انجمن علمی معلمان تربیت بدنی استان مرکزی نیز برگزار شد که با رأی اکثریت اعضا مجمع عمومی انجمن، اعضای شورای اجرایی به مدت یک سال دیگر با همان ترکیب قبلی ابقا شدند.

ادامه خبر ...

با سلام

در ادامه لیست اعضای اصلی انجمن علمی معلمان تربیت بدنی پیوست می باشد.

لازم به دکر است در فعالیت های آتی انجمن، صرفا اعضای اصلی حق رای و کاندید شدن برای شورای اجرایی و کمیته های مختلف انجمن را دارند.

با تشکر، اسماعیلی

ادامه خبر ...

با سلام، همکارانی که سابقه تالیف، ترجمه و چاپ محتوای خاص در زمینه علوم ورزشی دارند، همکارانی که دارای درجه داوری یا مربیگیری بین المللی هستد، تصویر جلد کتاب، certificate مدرک داوری یا مربیگیری را ارسال نمایند.

و همچنین همکارانی که نو آوری در طراحی و ساخت وسیله یا خدمت ورزشی خاصی دارند، معرفی بفرمایند.
با تشکر، 
سعید اسماعیلی
ادامه خبر ...

با سلام ،

به اطلاع می رساند همایش حقوق ورزشی انشالله مورخ 96/3/4 برگزار خواهد شد. مدرس دوره جناب آقای کوروش مردانی صاحب نظر و مولف کتابی در همین زمینه هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط شرکت در همایش با آقای محمد علی انصاری، دبیر انجمن علمی به شماره 09188648083 هماهنگ نمایید.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

معلم امانتداری است که غیر از همه امانتها، انسان امانت اوست. امام خميني(ره)

مناسبت ها

لینک های مفید